ANA SAYFA

KALE İNŞAAT

HAKKIMIZDA

RESİMLER

REFERANSLAR

İŞ BAŞVURU

ULAŞIM

İLETİŞİM

WEB MAİL

Mersis no: 0491004719800014

Ticaret sicil no: 4026
 

  


1986 Yılında Yenimahalle/Gebze’de adi ortaklık olarak faaliyete başlanmış olan firmamız şubat 1997 yılında toptan ve perakende pazarlama firmasına dönüştürülerek  Kale Tesisat Yapı Malz. İnşaat. Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. kurulmuştur. “Yapı ve inşaat sektöründe kalıcı olmanın gururu ve önceliğiyle yoluna devam etmektedir.” 6 yıldır Gebze tatlıkuyu mah. E-5 yan üzerinde 360 m2 showroom ve 360 m2 kapalı  1.250 m2’lik açık depolama sahasıyla hizmet vermektedir. Firmamız geniş ve güçlü sevkiyat alanına sahip’tir.

2000 yılında inşaat müteahhitliğine adım atarak. İnşaat sektöründe Gebze’nin önde gelen firmalarından olmuştur. Bitmiş ve yeni projeleriyle yoluna hızla devam etmektedir. Bu başarı müşterinin  güven ve memnuniyeti nispetinde kararlılıkla daha yukarılara çıkarılacaktır.

Vizyonumuz

Yapı malzemeleri sektöründe ve İnşaat sektöründe Gebze’de en önde ve en etkili firması olmak.

Misyonumuz

Öncelik müşteri memnuniyeti ve kalite’den ödün vermemek. Daima ileriye yönelmek. Yaşanılası mekanlar inşaa etmek

 

 

 

 

 

 


 

 

  .


| © İstasyon Mah.1475. Sk. No:55/A Kale Apt  (Opet Demirtaş Benzinlik Arkası)  Gebze / KOCAELİ Tel : (0262) 642 3675

hüseyin Kalacoş insaat inşaat yapi kale yapi yapı kalacos kaleyapi kale yapi kale yapı müşteri hizmetleri hakkımızda kaleyapi kale yapi kale yapı müşteri hizmetleri ürünler kaleyapi kale yapi kaye yapı müşteri hizmetleri referanslar kaleyapi kale yapi kale yapı müşteri hizmetleri insan kaynakları kaleyapi kale yapi kale yapı müşteri hizmetleri iletişim eğitim kariyer deprem yer karoları duvar bordür çini cini seramik banyo fayans küvet vitrifiye ulaşım